Nabídka Ubytování

Zelený pokoj


Zelený pokoj se nachází v přízemí penzionu. Je to 3 lůžkový pokoj, s přistýlkou je možné ubytování i pro 4 osoby. Je vybaven vlastním bezbariérovým soc. zařízením (sprchový kout, wc), TV, malým kuchyňským koutem. Tento pokoj je upraven i pro vozíčkáře.

 

Žlutý pokoj


 

Světlý, žlutý pokoj se nachází v 1. patře penzionu. Nabízí 2 lůžka a je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, wc), TV, lednicí.

Oranžový pokoj


 

V tomto pokoji vládne oranžová a červená barva. Je to 2 lůžkový pokoj, který se nachází v 1. patře penzionu. Je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, wc), TV. 

Modrý pokoj


 

Modrý pokoj s výhledem do ulice nabízí 2 lůžka a nachází se v 1. patře penzionu. Je vybaven vlastním soc. zařízením (sprchový kout, wc), TV.

 

Studia


Kromě standardních pokojů nabízíme také dvě studia.

Obě studia se nacházejí v suterénu, každé má svůj vlastní přístup.

studio  1

 

Studio I nabízí ubytování až pro 4 osoby, ve studiu se nachází koupelna s WC, kuchyň, TV.  Po domluvě, je možné pronajmout i na delší dobu. U vchodu do studia je venkovní posezení. 

studio 2

 

Studio II nabízí ubytování pro 2 osoby s možností přistýlky. V tomto studiu se nachází koupelna s WC, kuchyň, TV. U vchodu do studia je venkovní posezení.